Недеља, Март 25, 2012
Бурановске бабушке
Хтеле су да саграде Цркву у селу. Направиле су музичку групу, како би сакупиле новац. Победиле су на избору за "Песму Евровизије" и представљаће Русију. Сакупиле су новац и саградиле Цркву.
Кад хоће људи - хоће и Бог!
*несуђена
И то, али и још много чега овде има лепог. А што је битно - допада се многима! Велики поздрав, драга ноћобдијко! :)))
Genijelne su ! I navijam za njih:) Al' ona mala bakica mi je predraga..Ma,vidi je samo kako se vrcka:) Jojjj,kako sam se obradovala kada sam ih videla samo da znas :)
Ma ko ima dobre volje moze se sve !
Hvala draga pricalice na ovome...nisam znala za njih!
pozdrav!
*лора1
Верујем ти, Лора! :)))
Оне су свакако мој фаворит, мада церемонију не пратим. Али мислим да држе лекцију свима: може да буде и лепо и забавно и на радост, и традиционално и у сусрет другим народима; не мора се разголићивати ни на било који начин саблажњавати свет. Поздрав велики!